Volg ons op Twitter
Onze fotopagina's
Meeluisteren Live meeluisteren

 

TOP Korfbal

 

BollenstreekOmroep

ZATERDAG, 29 NOVEMBER 2014
14:30 uur FC Lisse Hoek Herman Meijvogel Topklasse
14:30 uur Spijkenisse Smitshoek Willem Moleveld Hoofdklasse B
14:30 uur XerxesDZB Noordwijk Cock Jue Hoofdklasse B
14:30 uur Katwijk SHO Henk Kazius Hoofdklasse B
 
ZONDAG, 30 NOVEMBER 2014
14:00 uur ADO '20 VVSB Leo van der Weyden Topklasse
14:00 uur SJC SO Soest John Groot 1e Klasse A
14:00 uur Concordia FC Lisse Jankees Faas 2e Klasse C
14:00 uur Foreholte RKDEO Paul Jochemsz 2e Klasse C
14:00 uur Van Nispen SJZ Aat Witteman 3e Klasse A
14:00 uur GOL Sport Teylingen Koen van der Vlugt 3e Klasse A
14:00 uur Kickers '69 SV Hillegom Martin Broekhof 3e Klasse A
 
NIEUWS
24-nov Uitstekende resultaten bij De Columbiaan
24-nov Sportraad Noordwijk op zoek naar historische beelden
22-nov TOP verliest thuis nipt van PKC in de start van de KorfbalLeague
16-nov Korfballers van SDO winnen spannende strijd van DSO
16-nov

TOP Korfbal decor voor de opnames van Zappsport

15-nov Streekderby om distriktsbeker eindigt in voordeel Ter Leede
10-nov Zonnige en druk belopen Oosterduinloop bij NSL
   

 

Wij brengen elk doelpunt in je huiskamer.

STEUN ONS DAARBIJ..!

Word DONATEUR van Bo voor € 10 per kalenderjaar

 
Eindredactie Ard Zandbergen
 
Uitzending 834 (zaterdag)
Datum 29 november 2014
Regie  
Techniek Dennis van Zuijlen
Verslaggeving Herman Meijvogel
  Willem Moleveld
  Cock Jue
  Henk Kazius
Muziek Dennis van Zuijlen
Presentatie Frank Venema
 
Uitzending 835 (zondag)
Datum 30 november 2014
Regie Pieter Ottevanger
Techniek Danny van den Bosch
Verslaggeving Leo van der Weyden
  John Groot
  Jankees Faas
  Paul Jochemsz
  Aat Witteman
  Koen van der Vlugt
  Martin Broekhof
Muziek Danny van den Bosch
Presentatie Peter Vente
   
Wij zijn elke zaterdag te beluisteren van 14:00 tot 17:00 uur en elke zondag van 14:00 tot 18:00 uur

op 105.3 FM - of op de kabel 88.1 FM - of op ZIGGO televisie kanaal 43